Medical

Nabízíme jedinečný český přístroj EKO-Finisher Romo pro ekonomickou a ekologickou likvidaci jednorázových hygienických nádob s výměšky, který usnadňuje život nechodícím pacientům i personálu a šetří peníze provozovatelům zdravotnických zařízení.
Systém používání a likvidace jednorázových papírových nádob s obsahem je považován ve zdravotnických zařízeních napříč Evropou za optimální řešení pro bezpečnou a efektivní manipulaci s lidským odpadem, protože eliminuje riziko vzniku a šíření nemocniční infekce z nedostatečně dekontaminovaných nádob.

Vyrábíme spolehlivá a vysoce odolná pečovatelská lůžka Romo vlastní konstrukce pro nemocnice, domovy seniorů, LDN, ústavy sociální péče i domácnosti.

Naši nabídku doplňuje široký sortiment zdravotnického vybavení a kompenzačních pomůcek pro osoby se zdravotním postižením a seniory. Jsou to unikátní produkty ze speciálního, odolného, BIO kompatibilního, UV stabilního a recyklovatelného RCN plastu, které vám nikdy nezreziví. Nabídka RCN zahrnuje multifunkční toaletní a sprchová křesla pro dospělé i dětské pacienty, XXXL produkty pro nadměrné pacienty, sprchová a transportní lůžka, dospělá i dětská chodítka a invalidní vozíky, zvedáky, ošetřovatelské a dokumentační vozíky, MRSA hygienické vozíky, MRI kompatibilní produkty a mnoho dalšího. Vyberte si.
  • České přístroje na ekologickou likvidaci jednorázových hygienických nádob
  • Zdravotní a kompenzační pomůcky RCN
  • Pečovatelská a nemocniční lůžka Romo

Kontakt

LACON S. R. O.

IČ: 63670461
DIČ: CZ63670461

 +420 731 288 783
 [email protected]

SÍDLO SPOLEČNOSTI

Budova Golden Office
Bezová 1658/1
Praha 4 147 00
Česká republika

Image