Zdravotnické vybavení RCN

Nabízíme širokou paletu výrobků pro každodenní ošetřovatelskou práci od tradičního německého výrobce RCN. Multifunkční sprchová a toaletní křesla pro dospělé i dětské pacienty, XXXL toaletní křesla a sprchové stoličky pro nadměrné pacienty s váhou až 400 kg, jedinečné rohové sprchové stoličky, sprchová a transportní lůžka, dospělé i dětské invalidní vozíky a chodítka, mechanické zvedáky, přebalovací komody, systém vozíků na prádlo, ošetřovatelské a hygienické MRSA vozíky, dokumentační vozíky, MRT produkty bez magnetických slitin kovů a další.

Bezpečnost a pohodlí pacienta je při vývoji produktů v RCN na prvním místě! Žádné ostré hrany; bezpečnostní pásy; zábrany proti vypadnutí přepravované osoby; unikátní bezpečnostní rámy proti překlopení pro neklidné pacienty; čalouněná opěradla i sedáky; opěrky hlavy; ergonomicky tvarované hygienické sedáky, které umožňují komfortní hygienu intimních míst. A hlavně vám produkty ze speciálního RCN plastu nikdy nezreziví!
 • Multifunkční toaletní a sprchová křesla
 • Víceúčelové ošetřovatelské vozíky

Jak to funguje?

RCN je modulární, kombinovatelný systém z UV stabilního, vysoce zátěžového, BIO kompatibilního RCN plastu. Všechny produkty jsou zcela nerezavějící, dezinfikovatelné, lehké, vynikají jednoduchou ovladatelností a velmi dlouhou životností.

Díky těmto vlastnostem můžeme našim zákazníkům nabídnout tak výjimečné produkty, jako je například skládací cestovní multifunkční sprchové a toaletní křeslo. Křeslo jednoduše a bez nářadí složíte do přiložené cestovní tašky a vezmete si ho s sebou třeba na dovolenou (najdete v katalogu RCN na str. 25).

Pro prostředí magnetické rezonance se zářením do 3 Tesla nabízíme transportní křesla, lůžka a stoličky, hygienické a ošetřovatelské vozíky nebo infuzní stojany. Tyto produkty jsou vyrobené z plastu a nemagnetických slitin jako je např. mosaz. Pro MR zařízení s elektromagnetickým polem od 3 do 7 Tesla má RCN jako jediný výrobce celoplastové výrobky bez jakýchkoliv kovových materiálů! Všechny naše výrobky pro prostředí magnetické rezonance najdete v katalogu MRT produkty, který si můžete stáhnout. • Sestavíme vám přímo na míru vašich potřeb

 • Plast se rychle přizpůsobuje teplotě těla

 • Bezplatné přizpůsobení výšky nájezdu nad WC u všech křesel do 250 kg

 • Bezpečné, lehce ovladatelné

 • Velmi stabilní a snadno udržovatelné
 • Garance nerezivění

 • Široký výběr polstrování, barev a příslušenství

 • Speciální nožky s protiskluzovou úpravou nebo nerezovo-plastová kola s brzdou

 • Nízká hmotnost, vysoká nosnost

 • Vyrobeno v Německu, ověřeno v TÜV
MRT_7_Tesla_Transportní_křeslo
 • Dětské invalidní křeslo

Ověřený německý výrobce

Podnikání německé společnosti RCN odstartovalo před více než třiceti lety. Na počátku byl nápad, který vzešel z reálných potřeb lidí, kteří pracují a žijí v pečovatelských domech. Toaletní křeslo, které nezreziví, bude bezpečné a nebude ho třeba měnit každého půl roku.

Vznikla konstrukce ze speciálního plastu, který se ukázal být odolný, jednoduše udržovatelný a teplý na dotek. Toto křeslo odstartovalo revoluci na trhu zdravotnických pomůcek.

Dnes více než stovka zaměstnanců vyrábí ve dvou továrnách v USA a Německu řadu produktů, které mají společný unikátní modulární design. Sestavení z plastových komponentů umožňuje dodat zákazníkům na míru nejenom toaletní křesla, ale i sprchovací stoličky, sprchová či transportní lůžka nebo ošetřovatelské vozíky.

Kontakt

LACON S. R. O.

IČ: 63670461
DIČ: CZ63670461

 +420 731 288 783
 [email protected]

SÍDLO SPOLEČNOSTI

Budova Golden Office
Bezová 1658/1
Praha 4 147 00
Česká republika

Image