Zdravotnické vybavení RCN

Nabízíme širokou paletu výrobků pro každodenní ošetřovatelskou práci od tradičního německého výrobce RCN. Multifunkční sprchová a toaletní křesla pro dospělé i dětské pacienty, XXXL toaletní křesla a sprchové stoličky pro nadměrné pacienty s váhou až 400 kg, jedinečné rohové sprchové stoličky, sprchová a transportní lůžka, dospělé i dětské invalidní vozíky a chodítka, mechanické zvedáky, přebalovací komody, systém vozíků na prádlo, ošetřovatelské a hygienické MRSA vozíky, dokumentační vozíky, MRT produkty bez magnetických slitin kovů a další.

Produkty z RCN plastu jsou biokompatibilní, odolné, lehké, příjemné pro pacienta, snadno se ovládají a nikdy nezreziví. Bezpečnost a pohodlí pacienta je při vývoji produktů v RCN na prvním místě! Žádné ostré hrany; bezpečnostní pásy; zábrany proti vypadnutí přepravované osoby; unikátní bezpečnostní rámy proti překlopení pro neklidné pacienty; čalouněná opěradla i sedáky; opěrky hlavy; ergonomicky tvarované hygienické sedáky, které umožňují komfortní hygienu intimních míst.

Německý výrobce produktů značky RCN vyrábí jako jediný na trhu celoplastové výrobky bez jakýchkoliv kovových materiálů, které jsou určené pro MR zařízení se zářením 7 Tesla. Můžete si vybrat například transportní křeslo, transportní lůžko nebo speciální židli pro RTG vyšetření konečníku a tlustého střeva.
 • Multifunkční toaletní a sprchová křesla
 • Víceúčelové ošetřovatelské vozíky

Jak to funguje?

RCN je modulární, kombinovatelný systém z UV stabilního, vysoce zátěžového, BIO kompatibilního RCN plastu. Všechny produkty jsou zcela nerezavějící, dezinfikovatelné, lehké, vynikají jednoduchou ovladatelností a velmi dlouhou životností.

Díky těmto vlastnostem můžeme našim zákazníkům nabídnout tak výjimečné produkty, jako je například skládací cestovní multifunkční sprchové a toaletní křeslo. Křeslo jednoduše a bez nářadí složíte do přiložené cestovní tašky a vezmete si ho s sebou třeba na dovolenou (najdete v katalogu RCN na str. 25).

Pro prostředí magnetické rezonance se zářením do 3 Tesla nabízíme transportní křesla, lůžka a stoličky, hygienické a ošetřovatelské vozíky nebo infuzní stojany. Tyto produkty jsou vyrobené z plastu a nemagnetických slitin jako je např. mosaz. Pro MR zařízení s elektromagnetickým polem od 3 do 7 Tesla má RCN jako jediný výrobce celoplastové výrobky bez jakýchkoliv kovových materiálů! Všechny naše výrobky pro prostředí magnetické rezonance najdete v katalogu MRT produkty, který si můžete stáhnout. • Sestavíme vám přímo na míru vašich potřeb

 • Plast se rychle přizpůsobuje teplotě těla

 • Bezplatné přizpůsobení výšky nájezdu nad WC u všech křesel do 250 kg

 • Bezpečné, lehce ovladatelné

 • Velmi stabilní a snadno udržovatelné
 • Garance nerezivění

 • Široký výběr polstrování, barev a příslušenství

 • Speciální nožky s protiskluzovou úpravou nebo nerezovo-plastová kola s brzdou

 • Nízká hmotnost, vysoká nosnost

 • Vyrobeno v Německu, ověřeno v TÜV
MRT_7_Tesla_Transportní_křeslo
 • Dětské invalidní křeslo

Ověřený německý výrobce

Podnikání německé společnosti RCN odstartovalo před více než třiceti lety. Na počátku byl nápad, který vzešel z reálných potřeb lidí, kteří pracují a žijí v pečovatelských domech. Toaletní křeslo, které nezreziví, bude bezpečné a nebude ho třeba měnit každého půl roku.

Vznikla konstrukce ze speciálního plastu, který se ukázal být odolný, jednoduše udržovatelný a teplý na dotek. Toto křeslo odstartovalo revoluci na trhu zdravotnických pomůcek.

Dnes více než stovka zaměstnanců vyrábí ve dvou továrnách v USA a Německu řadu produktů, které mají společný unikátní modulární design. Sestavení z plastových komponentů umožňuje dodat zákazníkům na míru nejenom toaletní křesla, ale i sprchovací stoličky, sprchová či transportní lůžka nebo ošetřovatelské vozíky.

Kontakt

LACON S. R. O.

IČ: 63670461
DIČ: CZ63670461

 +420 731 288 783
 [email protected]

SÍDLO SPOLEČNOSTI

Budova Golden Office
Bezová 1658/1
Praha 4 147 00
Česká republika

Image