Pečovatelská lůžka Romo

Pečovatel-
ská lůžka Romo

Odolná lůžka české výroby vhodná pro nemocnice, domovy seniorů, LDN, ústavy sociální péče, psychiatrické léčebny i domácnosti. V naší nabídce jsou elektricky i mechanicky ovládaná lůžka pro pacienty s hmotností až do 165 kg. Lůžka jsou vybavena jednoduchými nebo polohovacími dvou až čtyřdílnými dřevěnými či kovovými rošty, mají dvojité výsuvné postranice po celé délce ložné plochy s blokací a s možností šikmého zvednutí pro bezpečí pacienta při opouštění lůžka, speciální kovové rámy pro ochranu čel při pohybu. Lůžka s mechanickým ovládáním jsou vybavena rošty s rastomaty pro snadné polohování. Hrazdu s hrazdičkou lze umístit dle potřeby do všech rohů lůžka. Samozřejmostí je příslušenství jako držák močových láhví, držák infuzního sáčku, držák berlí ad.

Atesty

Pečovatelská a nemocniční lůžka Romo jsou schválena pro provoz ve zdravotnických zařízeních a vyhovují všem příslušným normám. Na vývoji pečovatelských lůžek Romo spolupracovali s našimi konstruktéry lékaři, sestry i fyzioterapeuti. Lůžka byla klinicky velmi dobře hodnocena v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem.

Tichý provoz + jednoduché ovládání + snadná manipulace

Elektrické lineární pohony LINAK, které ovládají pohyb našich lůžek, poskytují bezpečnou, tichou a čistou možnost posouvání či polohování s přesnou kontrolou pohybu. Jsou efektivní a mají dlouhou životnost s prakticky nulovými nároky na údržbu. V kombinaci s jednoduchými zamykatelnými dálkovými ovladači nabízejí výškové nastavení ložné plochy, náklon lůžka nebo polohování roštu. Elektrické lineární pohony umístěné v čelech lůžka umožňují navíc, v porovnání s jinými systémy, snadný úklid pod lůžkem.

Šířka lůžek je maximálně přizpůsobena pohybu úzkými prostory. Celková šířka nejběžnějšího lůžka s ložnou plochou 90 x 200 cm je nyní pouhých 99 cm!

Kvalita, spolehlivost, životnost

Robustní ocelová konstrukce a pevná laminovaná čela s ABS hranou, doplněná kvalitními komponenty od nejlepších českých i evropských výrobců umožňují snadnou údržbu a zaručují dlouhou životnost bez známek deformací.

Polohovací bezúdržbové pohony dánské světové jedničky Linak, otočná brzděná kolečka s kuličkovými ložisky o průměru 125 až 150 mm od německého výrobce Tente, světového lídra v oboru nebo klinicky hodnocené antidekubitní matrace od českého výrobce Purtex jsou zárukou spolehlivosti a pohodlí pro pacienta i obsluhu.

Možnost zapůjčení

Možnost
zapůjčení

Protože víme, že lůžka Romo jsou spolehlivá, nabízíme vám možnost bezplatného zapůjčení. Lůžka si tak můžete vyzkoušet v plném provozu. Bezplatné zapůjčení je určeno právnickým osobám jako jsou nemocnice, domovy seniorů, ústavy sociální péče nebo LDN. Pro soukromé osoby nabízíme jako placenou službu dlouhodobé zapůjčení lůžek pro domácí péči.

Pokud vás lůžka Romo zaujala, klikněte na odkaz, vyplňte formulář a odešlete. My se vám obratem ozveme.

Ověřený český výrobce

Nemocniční a pečovatelská lůžka vyrábí česká firma R-FIN s.r.o. ve svém výrobním závodě v moravskoslezském Fulneku. Dnešní výroba lůžek Romo navazuje na spolupráci s německým výrobcem zdravotnické techniky, firmou Stiegelmeyer.

R-FIN je středně velká, stabilní a technologicky dobře vybavená výrobní firma. Jejích 100 zaměstnanců se podílí na výrobě zdravotnické techniky, nasávané kartonáže, městského kovového nábytku, automatických praček, kamnosporáků, hliníkových oken a profilů nebo montáži částí mycích linek pro automobily.

R-FIN obnovil také výrobu vířivých praček a odstředivek Romo, která má v této továrně tradici od roku 1953. Kromě spolupráce s významným německým výrobcem ošetřovatelských pomůcek RCN se věnuje výrobním činnostem jako je lisování, svařování nebo práškové lakování.

Kontakt

LACON S. R. O.

IČ: 63670461
DIČ: CZ63670461

 +420 731 288 783
 [email protected]

SÍDLO SPOLEČNOSTI

Budova Golden Office
Bezová 1658/1
Praha 4 147 00
Česká republika