Pečovatelská lůžka Romo

Pečovatel-
ská lůžka Romo

Velmi odolná elektricky i mechanicky polohovatelná lůžka české výroby určená pro dlouhodobou péči v nemocnicích, domovech seniorů, LDN, ústavech sociální péče, pečovatelských domech, psychiatrických léčebnách i domácnostech. V naší nabídce jsou lůžka s bezpečným zatížením až do 230 kg.

Všechna lůžka mají kovovou konstrukci s laminovanými čely. Jsou vybavená jednoduchými nebo polohovacími rošty, mají dvojité výsuvné postranice po celé délce ložné plochy s blokací a s možností šikmého zvednutí pro bezpečí pacienta při opouštění lůžka. Čela chrání naše speciální kovové rámy. Celé lůžko je chráněno v rozích pryžovými nárazníky o průměru 100 mm.

Elektricky ovládaná lůžka mají ovladače s blokací, které ovládají náklon lůžka a polohování roštů. Mechanická lůžka jsou vybavena rastomaty pro snadné polohování. Hrazdu s hrazdičkou lze umístit dle potřeby do všech rohů lůžka. Samozřejmostí je volitelné příslušenství jako například držák močových láhví, držák infuzního sáčku, držák berlí atd.

Atesty

Pečovatelská a nemocniční lůžka Romo jsou schválena pro provoz ve zdravotnických zařízeních. Při vývoji lůžek jsme spolupracovali s lékaři, sestrami i s fyzioterapeuty. Lůžka byla klinicky hodnocena v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem. Certifikáty jsou ke stažení na stránce Zdravotnictví.

Tichý provoz + jednoduché ovládání + snadná manipulace

Elektrické lineární pohony LINAK, které ovládají pohyb našich lůžek, poskytují bezpečné a tiché zvedání a polohování s přesnou kontrolou pohybu. Jsou efektivní a mají dlouhou životnost s prakticky nulovými nároky na údržbu. V kombinaci s jednoduchými zamykatelnými dálkovými ovladači nabízejí výškové nastavení ložné plochy, náklon lůžka do Trendelenburgovy a antiTrendelenburgovy polohy a polohování roštů. Elektrické lineární pohony umístěné v čelech lůžka umožňují navíc, v porovnání s jinými systémy, snadný úklid pod lůžkem.

Šířka lůžek je maximálně přizpůsobena pohybu úzkými prostory. Celkovou šířku lůžka s nejžádanější ložnou plochou 200 x 90 cm jsme nyní zmenšili na pouhých 99 cm!

Kvalita, spolehlivost, životnost

Robustní ocelová konstrukce s antibakteriálním lakovaným povrchem a pevná laminovaná čela s ABS hranou, doplněná kvalitními komponenty od nejlepších českých i evropských výrobců, umožňují snadnou údržbu a zaručují dlouhou životnost bez známek deformací.

Polohovací bezúdržbové pohony dánské světové jedničky Linak, otočná brzděná kolečka s kuličkovými ložisky o průměru až 150 mm od německého výrobce Tente, světového lídra v oboru, nebo klinicky hodnocené antidekubitní matrace od českého výrobce Purtex jsou zárukou spolehlivosti a pohodlí pro pacienta i obsluhu.

Možnost zapůjčení

Možnost
zapůjčení

Protože víme, že lůžka Romo jsou spolehlivá, nabízíme vám možnost bezplatného zapůjčení. Lůžka si tak můžete vyzkoušet v plném provozu. Bezplatné zapůjčení je určeno právnickým osobám, jako jsou nemocnice, domovy seniorů, ústavy sociální péče nebo LDN. Pro soukromé osoby nabízíme jako placenou službu dlouhodobé zapůjčení lůžek pro domácí péči.

Pokud vás tato nabídka zaujala, klikněte na odkaz Rezervace, vyplňte formulář a odešlete. My se vám obratem ozveme.

Ověřený český výrobce

Nemocniční a pečovatelská lůžka vyrábí česká firma R-FIN s.r.o. ve svém výrobním závodě v moravskoslezském Fulneku. Dnešní výroba lůžek Romo navazuje na spolupráci s německým výrobcem zdravotnické techniky, firmou Stiegelmeyer.

R-FIN je středně velká, stabilní a technologicky dobře vybavená výrobní firma. Jejích 100 zaměstnanců se podílí na výrobě zdravotnické techniky, nasávané kartonáže, městského kovového nábytku, automatických praček, kamnosporáků, hliníkových oken a profilů nebo montáži částí mycích linek pro automobily.

R-FIN obnovil také výrobu vířivých praček a odstředivek Romo, která má v této továrně tradici od roku 1953. Kromě spolupráce s významným německým výrobcem ošetřovatelských pomůcek RCN se věnuje výrobním činnostem, jako je lisování, svařování nebo práškové lakování.

Kontakt

LACON S. R. O.

IČ: 63670461
DIČ: CZ63670461

 +420 731 288 783
 [email protected]

SÍDLO SPOLEČNOSTI

Budova Golden Office
Bezová 1658/1
Praha 4 147 00
Česká republika

Image