RCN DES 200 – Vysoká stolička pro RTG defekografické vyšetření a diagnostiku anorektální dysfunkce

Petr Riebauer Unikátní produkty z naší nabídky

Dnes vám z výrobního programu RCN představíme speciální židli pro rentgenové vyšetření konečníku a tlustého střeva. Stolička DES 200 patří do úzkého sortimentu MRT produktů, které jsou určeny pro použití v prostředí se silným elektromagnetickým polem. Všechny produkty s označením MR v našem MRT katalogu splňují požadavky na používání v prostředí se zářením do 3 Tesla. To znamená, že jsou vyrobené pouze z plastu a nemagnetických kovů a slitin. Některé MR produkty z naší nabídky můžeme dodat dokonce v celoplastovém provedení bez jakýchkoliv kovových materiálů. Tyto výrobky je možné používat v prostředí s elektromagnetickým polem až 7 Tesla.
Stolička DES 200 je stejně jako ostatní produkty RCN vyrobena z UV stabilního, dezinfikovatelného, snadno udržovatelného, BIO kompatibilního RCN plastu s doživotní garancí nerezivění. Vysoce odolný RCN plast se rychle přizpůsobí teplotě těla. Speciální konstrukce umožňuje průchod paprsků a díky tomu mohou být vyobrazeny všechny funkčnosti a průsvit tlustého střeva. Součástí stoličky je nádoba s víkem pro dostatečné zachycení baryového nálevu.
Výška stoličky je až 80 cm. Proto jsou součástí dodávky dvojité schůdky, které lze jednoduše připojit i odejmout bez použití nářadí. Opěrka zad je pro větší pohodlí pacienta polstrována PUR pěnou. Všechny nožičky mají speciální protiskluzovou úpravu. Nosnost stoličky DES 200 je 150 kg.
Podrobné parametry najdete v našem MRT katalogu, který je ke stažení zde