1 přístroj pro bezpečnou a ekologickou likvidaci jednorázových nádob vám dnes ušetří i 100000 Kč ročně!

Petr Riebauer Unikátní produkty z naší nabídky

Drtič jednorázových hygienických nádob Romo

Máte ve Vašem zdravotnickém zařízení lůžkové oddělení s pacienty, kteří si nemohou dojít na toaletu? Používáte toaletní křesla? Vynášíte, umýváte a dezinfikujete podložní mísy, bažanty, vložky do WC křesel? A chybí Vám personál? Máme pro Vás řešení!

EKO-Finisher Romo je jediný český komplexní systém pro rychlou, bezpečnou, ekonomickou a ekologickou likvidaci jednorázových nádob včetně obsahu. Systém EKO-Finisher ROMO výrazně usnadňuje a zefektivňuje práci ošetřujícího personálu a je zárukou nejvyšší hygieny při péči o nepohyblivé pacienty. Při vylévání a mytí nádob, při vkládání použitých nádob s obsahem do myčky, při jejich sušení a ukládání může kdykoliv dojít ke kontaminaci obsluhy, prostředí nebo například již umytých nádob. Používání jednorázových nádob zamezuje křížení čistého a špinavého provozu, a eliminuje tak riziko přenosu nemocničních infekcí na pacienty a sestry.

Systém EKO-Finisher Romo tvoří přístroj na ekologickou likvidaci jednorázových obslužných pomůcek, tzv. macerátor a řada jednorázových nádob, jako jsou podložní mísy, vložky do WC křesel, močové nádoby, emitní misky, umyvadla apod. Nádoby vyrábíme z tříděného recyklovaného papíru s přidáním přírodního pojiva, takže jsou biologicky rozložitelné v ČOV a přitom zaručují nepropustnost minimálně 24 hodin. Používání a likvidace jednorázových papírových nádob je ekologické a levné, a to i ve srovnání s používáním myček.

Macerátory Romo mají nižší pořizovací cenu oproti většině alternativních přístrojů na mytí nádob a provozní náklady EKO-Finisheru jsou významně nižší. 1 přístroj EKO-Finisher Romo ušetří svému provozovateli za rok až několik desítek tisíc korun. Výše vaší roční úspory nákladů závisí na ceně, kterou platíte za elektřinu, nákladech na vodu a mzdu obslužného personálu, který nádoby vynáší, myje, dezinfikuje a ukládá.

V případě zájmu připravíme pro vaše zdravotnické zařízení analýzu úspory nákladů při pořízení systému EKO-Finisher Romo v porovnání s ručním mytím. Technické parametry a další podrobnosti najdete na našem webu zde: https://lacon.cz/medical/eko-finishery/