Městský nábytek Romo

Nabízíme skvělé řešení pro městské parky, dětská hřiště, autobusové zastávky, zahrádky restaurací, dálniční parkoviště a jiné veřejné prostory. Městský kovový nábytek Romo je vyroben z ocelové trubky o průměru 43 mm a síle 2 mm. Je velmi odolný vůči vandalismu a zároveň je pěkným doplňkem veřejných prostor. Má dlouhou životnost a vyžaduje minimální údržbu.

Jak to funguje?

  • Lavičky jsou v provedení s 2 až 4 sedákem, bez opěradel, se spojeným opěradlem, s odděleným opěradlem atd. Vyrábíme unikátní lavičky ve tvaru kruhové výseče, které lze sestavit do kruhu kolem stromů či sloupů. Pro zahrádky restaurací, stánky s občerstvením, dálniční odpočívadla nebo benzínové pumpy máme odolné barové drátěné stolky a židličky s kotvením do země.

  • Lavičky a stoly jsou buď samostatné, nebo v propojených sestavách. Výplň laviček a stolů je buď trubková, nebo ve formě kovového síta. Nabízíme nábytek také ve zmenšeném provedení pro dětská hřiště.

  • Lavičky i stoly je možné připevnit k podkladu pomocí výškově nastavitelných patek. Vybrané typy lze zabetonovat do podkladu.

Libovolná barva

Povrchová úprava nábytku je prováděna galvanickým zinkováním a velmi kvalitním a ekologickým práškovým lakováním. Nabízíme základní barvy a odstíny podle standardní stupnice RAL.

Ověřený český výrobce

Městský kovový nábytek Romo vyrábí česká firma R-FIN s.r.o. ve svém výrobním závodě v moravskoslezském Fulneku.

R-FIN s.r.o. je středně velká, stabilní a technologicky dobře vybavená výrobní firma. Jejích 100 zaměstnanců se podílí na výrobě zdravotnické techniky, nasávané kartonáže, městského kovového nábytku, automatických praček, kamnosporáků, hliníkových oken a profilů nebo montáži částí mycích linek pro automobily.

R-FIN obnovil také výrobu vířivých praček a odstředivek Romo, která má v této továrně tradici od roku 1953. Kromě spolupráce s významným německým výrobcem ošetřovatelských pomůcek RCN se věnuje výrobním činnostem, jako je lisování, svařování nebo práškové lakování.

Kontakt

LACON S. R. O.

IČ: 63670461
DIČ: CZ63670461

 +420 731 288 783
 [email protected]

SÍDLO SPOLEČNOSTI

Budova Golden Office
Bezová 1658/1
Praha 4 147 00
Česká republika

Image