Vysoce odolné kovové palandy Romo

Vhodné řešení pro ubikace záchranných a ozbrojených složek, uprchlická zařízení, výchovné ústavy, ale i hotelové domy, hostely nebo ubytovny. Vyrábíme palandy atypických rozměrů do prostorově omezených místností.

Celokovová patrová lůžka Romo mají velmi odolnou konstrukci ze speciálního typu ocelového profilu, vynikající stabilitu, dlouhou životnost a pěkný vzhled. Povrch je ošetřen kvalitním a ekologickým práškovým lakováním. Hmotnost palandy je 120 kg a bezpečná nosnost je 360 kg. Vyrábíme i kovová jednolůžka. Palandy i lůžka nabízíme také ve verzi s dřevěným obložením čel.

Naše kovová lůžka a palandy najdete v chatkách na dětském táboře, stejně jako v bungalovech personálu českého luxusního resortu na Maledivách, v ubikacích pyrotechnické služby Policie ČR, v hasičské zbrojnici JSDH v Újezdě nad Lesy, nebo třeba v azylových domech Charity Olomouc.
  • Odolné kovové lůžko Romo

Jak to funguje?

  • Rozměry lůžek umíme přizpůsobit potřebám zákazníka. Vyrobíme vám třeba palandu do výškově omezeného prostoru. Nebo vám uděláme jednoduché lůžko s nízko položeným roštem pro větší bezpečnost vašich klientů. Povrch všech lůžek ošetřujeme kvalitním a ekologickým práškovým lakováním, které zároveň funguje jako výborná ochrana před korozí. Práškové barvy neobsahují rozpouštědla, jsou odolné a barevně stálé. U větších zakázek nabízíme možnost výběru jakékoliv barvy a odstínu dle standardní stupnice RAL.

  • Patrová lůžka Romo máme buď s pevným rámem, nebo ve stohovatelném provedení. Rámy jsou z obdélníkových jeklů, rošty jsou kovové s fixací matrace. Součástí výbavy patrových lůžek jsou bezpečnostní zábrany pro horní lůžko a pevný celokovový žebřík s bezpečnou a stabilní konstrukcí. Žebřík lze umístit na pravou i levou stranu. Palandy lze pro větší bezpečnost připevnit ke zdi pomocí našich speciálních držáků. Konstrukce lůžek umožňuje při montáži eliminovat případné drobné nerovnosti podlahy. U modelů s dřevěnou výplní čel používáme laminované dřevotřískové desky s ABS hranou.

  • Základní technické parametry patrových lůžek. Celková nosnost je 360 kg. Celková hmotnost bez dřevěných výplní je 120 kg. Rozměry ložné plochy jsou 200 x 90 cm. Celková délka lůžka je 212 cm, výška rámu 186,8 cm, hloubka 90 cm plus 3,5 cm žebřík. Výška roštů od země je 36,4 cm a 146,4 cm. Jednolůžka dodáváme standardně s šířkou ložné plochy 80 cm nebo 90 cm. Celková délka je 212 cm a výška ložné plochy je 36,4 cm. Matrace a držáky do zdi jsou výbavou na přání.

  • Jedno kompletní patrové lůžko složí dvě osoby za cca 45 minut. Na přání zajistíme montáž patrových lůžek na místě určení. Platí pouze pro území ČR.  • Kovové patrové lůžko Romo s dřevěným obložením čel

Speciální úprava pro věznice

Pro věznice a správu uprchlických zařízení nabízíme jedinečný model s nerozebíratelnými spoji.

Ověřený český výrobce

Kovová patrová lůžka vyrábí česká firma R-FIN s.r.o. ve svém výrobním závodě v moravskoslezském Fulneku. Dnešní výroba kovových lůžek Romo navazuje mj. na spolupráci s firmou Ikea.

R-FIN s.r.o. je středně velká, stabilní a technologicky dobře vybavená výrobní firma. Jejích 100 zaměstnanců se podílí na výrobě zdravotnické techniky, nasávané kartonáže, městského kovového nábytku, automatických praček, kamnosporáků, hliníkových oken a profilů nebo montáži částí mycích linek pro automobily.

R-FIN obnovil také výrobu vířivých praček a odstředivek Romo, která má v této továrně tradici od roku 1953. Kromě spolupráce s významným německým výrobcem ošetřovatelských pomůcek RCN se věnuje výrobním činnostem, jako je lisování, svařování nebo práškové lakování.
Logo Rfin

Kontakt

LACON S. R. O.

IČ: 63670461
DIČ: CZ63670461

 +420 731 288 783
 [email protected]

SÍDLO SPOLEČNOSTI

Budova Golden Office
Bezová 1658/1
Praha 4 147 00
Česká republika

Image