Kovové palandy Romo

Řešení pro ubikace záchranných a ozbrojených složek, věznice, výchovné ústavy, hotelové domy či ubytovny. Celokovová patrová lůžka Romo s bezpečnou nosností 380 kg mají robustní konstrukci, vynikající stabilitu a dlouhou životnost. Dodáváme i jednoduchá kovová lůžka s nosností 180 kg. Také ve verzi s dřevěným obložením čel.

Jak to funguje?

  • Palandy Romo mají díky své konstrukci z ocelových jeklů hmotnost 120 kg, což jim zajišťuje vynikající stabilitu. Jsou vybavené kovovým drátěným roštem s fixací matrace. Matrace je volitelná součást výbavy.

  • Patrová lůžka jsou k dipozici buď ve stohovatelném provedení, kdy si zákazník objednává jednotlivá lůžka, která v případě potřeby s pomocí jednoduchých doplňků složí do patrových lůžek.

  • Variantou stohovatelných lůžek jsou kovové palandy, které dodáváme v rozloženém stavu. Součástí dodávky jsou bezpečnostní postranice k hornímu lůžku a celokovový žebřík s bezpečnou a stabilní konstrukcí. Montáž i demontáž patrového lůžka je velice jednoduchá. Podle přiloženého manuálu složí dvě osoby kompletní palandu včetně žebříku a bezpečnostních postranic za 30 minut. V případě potřeby nabízíme za příplatek montáž patrových lůžek na místě určení.

  • Celková nosnost: 380 kg, celková hmotnost: 120 kg, rozměry ložné plochy: 90 x 200 cm, vnější rozměry (výška x délka x šířka): 186,8 x 212 x 93,2 cm.

Speciální úprava pro věznice

Pro věznice a správu uprchlických zařízení nabízíme jedinečný model s nerozebíratelnými spoji.

Ověřený český výrobce

Kovová patrová lůžka vyrábí česká firma R-FIN s.r.o. ve svém výrobním závodě v moravskoslezském Fulneku. Dnešní výroba kovových lůžek Romo navazuje mj. na spolupráci s firmou Ikea.

R-FIN s.r.o. je středně velká, stabilní a technologicky dobře vybavená výrobní firma. Jejích 100 zaměstnanců se podílí na výrobě zdravotnické techniky, nasávané kartonáže, městského kovového nábytku, automatických praček, kamnosporáků, hliníkových oken a profilů nebo montáži částí mycích linek pro automobily.

R-FIN obnovil také výrobu vířivých praček a odstředivek Romo, která má v této továrně tradici od roku 1953. Kromě spolupráce s významným německým výrobcem ošetřovatelských pomůcek RCN se věnuje výrobním činnostem jako je lisování, svařování nebo práškové lakování.
Logo Rfin

Kontakt

LACON S. R. O.

IČ: 63670461
DIČ: CZ63670461

 +420 731 288 783
 [email protected]

SÍDLO SPOLEČNOSTI

Budova Golden Office
Bezová 1658/1
Praha 4 147 00
Česká republika