Bytelné celokovové palandy Romo pro Profil Nábytek

Petr Riebauer Reference

Velmi odolná celokovová palanda Romo

V roce 2021 nás oslovil s poptávkou na bytelné kovové palandy významný český výrobce nábytku se sídlem v Humpolci, akciová společnost PROFIL NÁBYTEK. Na základě specifikace požadovaných parametrů jsme nabídli naše osvědčená celokovová patrová lůžka Romo řady PV-02. 

Velmi odolná konstrukce patrových lůžek Romo PV-02 z ocelových jeklů o celkové hmotnosti 120 kg spolu s možností dorovnat nerovnosti podlahy při montáži v místě instalace zajišťuje palandám Romo vynikající stabilitu a dlouhou životnost. Standardní výbavou lůžek Romo PV-02 jsou kvalitní kovové rošty s fixací matrace, bezpečnostní zábrany proti pádu na horním lůžku a stabilní ocelový žebřík, který lze připevnit k palandě vpravo i vlevo. Součástí dodávky byly i naše speciální ocelové držáky, které umožňují upevnit patrová lůžka Romo ke stěně. Každou palandu lze fixovat pomocí dvou držáků na krátké nebo dlouhé straně lůžka.

Palandy Romo PV-02 pro PROFIL NÁBYTEK jsme dodali v barvě šedé s ložnou plochou 900 x 2000 mm. Vzhledem k informaci obchodního zástupce společnosti, že konečnou destinací, kde budou palandy spolu s ostatním vybavením od společnosti PROFIL NÁBYTEK sloužit, je ostrov ve Středozemním moři, bylo nutné ošetřit povrch patrových lůžek kvalitním a ekologickým práškovým lakováním, které dává palandám Romo kromě pěkného vzhledu také výbornou ochranu před korozí.

Přes zdržení dodávek materiálu od některých subdodavatelů a krátkodobý výpadek ve výrobě, způsobený pandemií COVID-19, jsme nakonec všechny palandy předali jen s jednodenním zpožděním oproti slíbenému termínu.